1050_pierwsze_tytulowe_onas-c.jpg

 

1050 Apartments to wyjątkowe miejsce dla wszystkich tych, którzy kochają być blisko gór i natury. Oddajemy do Państwa dyspozycji tradycyjny, drewniany dom z nowoczesnym ciepłym wnętrzem i cudownym, panoramicznym widokiem na Tarty.

Nasz dom położony jest na wysokości 1050 m n.p.m. gdzie spokój i czyste powietrze zagwarantują Nam udany wypoczynek.

Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu ale także dla tych, którzy szukają odpoczynku z dala od hałasu i zgiełku.

 

 

 

 

 

 

Nasz dom to trzy oddzielne apartamenty, które łączy niesamowity widok na Tatry. Przestrzenne, gustownie urządzone pokoje sprawiają, że wnętrze budynku oświetlone jest naturalnym światłem. Specjalnie dla Państwa wygody powstało wielofunkcyjne pomieszczenie na narty i rowery.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować prawię każdą aktywność sportową- letnią bądź zimową.  Szlaki górskie, trasy rowerowe i biegowe są na wyciągnięcie ręki. Nasi Instruktorzy i Przewodnicy zorganizują dla Państwa, każdą wycieczkę, wspinaczkę górską czy wyprawę skiturową. Mamy program atrakcji na cały rok, zarówno dla osób indywidualnych jak i dla grup.

1050 Apartments stanowi świetną bazę wypadową dla Tatr Zachodnich. Znajdujemy się w niewielkiej odległości od centrów rekreacyjnych takich jak Witów- Ski, Termy Chochołowskie czy Polana Szymoszkowa z letnim kąpieliskiem geotermalnym

APARTAMENT SOUTH

jednopoziomowy, na parterze
apartament dla 6-8 osób

APARTAMENT WEST

dwupoziomowy
dla 6-8 osób

APARTAMENT WEST II

dwupoziomowy
dla 6-8 osób

Kontakt

 1050 apartments położone jest na południowym zboczu Gubałówki na ulicy Królewskiej w Kościelisku.
Dojazd od strony ul. Królewskiej jak
i ul. Śmiechówka (w okresie zimowym zachęcamy do zaopatrzenia się w łańcuchy śniegowe)

Adres:
Kościelisko 34-511
ul. Królewska 90A

 

 

Napisz do nas!

wypełnij formularz,
lub wyślij wiadomość info@1050apartments.com

Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko